همفکر بجنورد

همفکر یک رویداد هفتگی و فرصتی برای کارآفرینان، برنامه‌نویسان، طراحان و سرمایه گزاران است که به شبکه‌سازی،‌ تبادل نظر و یادگیری از یکدیگر بپردازند.
همفکر چیست؟

همفکر هر هفته چهارشنبه ها ساعت 16 تا 20 در یک کافی شاپ یا شرکت و استارتاپ برگزار می‌شود و درباره استارتاپ و کارآفرینی صحبت میکنیم. این رویداد برای برنامه‌نویسان، طراحان، علاقه‌مندان به شروع یک استارتاپ جدید، و جذب نیرو متخصص مناسب است. در بین این گفتگوها به بررسی مشکلات و فرصت‌ها میپردازیم. این رویداد نه سخنران دارد و نه نیاز به دعوت و کاملا هم مجانی هست. صرفا یک دورهمی برای شبکه سازی (networking) با ذهن‌هایی شبیه خودتون هست.

برای ثبت نام در همفکر این هفته بر روی “بلیت همفکر این هفته” کلیک کنید.

بلیت همفکر این هفته

چگونه در همفکر شرکت کنم؟

محل برگزاری همفکر بجنورد متغییر است. هر هفته همفکر در یکی از شرکت‌ها، کافی‌شاپ‌ها برگزار می‌شود. بعد از ثبت نام باهاتون تماس میگیریم و مکان رو اطلاع میدیم.

شرکت در همفکر بجنورد رایگان است اما برای حضور، ثبت نام الزامی است. برای برنامه ریزی بهتر نیاز به آمار دقیق شرکت کنندگان داریم. لطفا موقع ثبت نام، شماره تلفن خودتون رو حتما وارد کنید که مکان برگزاری بهتون اطلاع داده بشه!

برای اطلاع از همفکر هر هفته بجنورد می توانید در اینستاگرام و کانال تلگرام ما را دنبال کنید. ما شما را از محل برگزاری همفکر، پادکست، و اخبار استارتاپ‌ها مطلع خواهیم کرد.
پادکست همفکر
برگزارکنندگان