پادکست کاریا: قسمت پانزدهم

سامان صادقیان متولد 1363 است. وی دارای مدارک فوق لیسانس مدیریت بین المللی از دانشگاه رویال هالووی و همچنین فوق لیسانس MBA از دانشگاه وبستر یونیورسیتی است.

صادقیان درباره نت برگ اینچنین می گوید :

این سایت یک سایت تخفیف و خرید گروهی است که کاربرها می توانند با مراجعه به آن پیشنهادات روزانه از بهترین کسب و کارهای شهر را خریداری کنند و با دریافت کدهای اختصاصی به فروشنده ها مراجعه کنند و با این تخفیف ها تجربیات جدیدی کسب کنند. سایت نت برگ این امکان را برای فروشندگان نیز فراهم میکند تا با یک سیستم تبلیغاتی هدفمند مشتریان جدیدی که می توانند تبدیل به مشتریان دائم آنها شوند جذب کنند. و از این طریق فروشندگان می توانند خدمات خود را از نزدیک به مشتریان خود ارائه دهند.

One Response
 • علیرضا خوشبخت
  ژانویه 13, 2015

  سلام
  برای یک کار تحقیقی در مورد کسب وکارهای آن لاین پادکست آقای سامان صادقیان رو گوش دادم. مصاحبه کوتاه و خیلی خوبی بود.و استفاده زیادی از آن کردم. اما یک نکته بسیار آزار دهنده استفاده پیاپی و نابجا از کلمات انگلیسی در متن مصاحبه بود. استفاده از این کلمات در شرایطی که در بسیاری از موارد معادل های فارسی مناسب وجود دارد نه تنها نشان دهنده تسلط فرد گوینده نیست که با کمال پوژش نوعی جو زدگی را نشان می دهد. برای سایتی که پادکست های ارزشمند به زبان فارسی تولید می کند و برای مصاحبه کنندگانی که کاری حرفه ای انجام می دهند استفاده از معادل های فارسی سلیس بسیار شایسته است.
  با تشکر مجدد از پادکست ارزشمند شما

  علیرضا خوشبخت ژانویه 13, 2015
  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *